Kalite Politikamız

ESERPEN MOBİLYA ALÜMİNYUM VE PLASTİK DOĞRAMA SİSTEMLERİ müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında ve eksiksiz teslim etmeyi temel görev olarak benimsemiştir.

  • Genel kalite politikamız; müşteri memnuniyetini karşılamak ve kalitede sürekliliği sağlamak için personellerimizi eğiterek verimini artırmak, maliyetleri düşürmek ve çevre duyarlılığını tüm çalışanlara yaymaktır.
  • Üretimini yaptığımız ürünlerin kaliteden ödün vermeyen, her türlü müşteri talebini karşılayabilen, sektörde öncü olan, güvenilir ve sürekli olan, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, dışa açık sürekli gelişen bir firma olmaktır.
  • Müşteri Memnuniyeti İçin; ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız.
  • Teknoloji Takibi İçin; Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlenmekte ve çalışmalarımıza uyarlamaktayız.
  • Eğitim Ve Takım Ruhu İçin; Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutularak, birimler ve kişiler arasında sinerjik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.
  • Sürekli Gelişim İçin; Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.
  • Çevre İçin; Üretim, yönetim ve pazarlama çalışmalarında etik değerleri koruyarak ve her türlü faaliyetlerimizi çevre duyarlılığına özen göstererek sürdürmeye kararlıyız.